A gdyby tak…czyli Winne Wtorki na start!

http://www.flickr.com/photos/umbrialovers/4475307157/

A gdyby tak spotkać się, wspólnie napić się wina i podyskutować o nim? Jeśli nie spotkanie w konkretnym miejscu, to może chociaż wirtualnie? Jeśli nie wspólnie, to może każdy osobno, ale przynajmniej to sam wino? Jeśli nie dyskusja na żywo, to może wpisy na blogu? Co Wy na to?
Jeśli jesteście chętni do takich dyskusji o winie, to serdecznie Was zapraszamy! Kto Was zaprasza? Polscy winni blogerzy, a dokładnie osoby stojące za takimi blogami i serwisami jak:

Winne Przygody – blog winem pisany  – Krzysztof i Mateusz
Viniculture.pl – Winna Strona Życia – Maciek
WineZine – Ewa
Białe nad czerwonym – Piotrek
Uncle Matt in travel Mariusz
O winie –  Tomasz
Książka i wino – Borysa
Kontretykieta – Kuba
Czerwone czy białe, czyli ja.

Razem chcemy pić wino, rozmawiać o nim, sprzeczać się i zgadzać w naszych opiniach. Nasze dyskusje będziecie mogli obserwować w naszych serwisach w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca. Zaczynamy już w przyszłym tygodniu od wycieczki do Australii.
Jeśli jesteś winnym blogerem to zapraszam do nas. Napisz do mnie maila jeśli jesteś zainteresowany współpracą, a ja przekażę Ci szczegóły. Jeszcze nie jest za późno , żeby zdążyć przed naszą inauguracją!
Jeśli nie jesteś blogerem to zapraszam Cię do czytania naszych opinii, a co ważniejsze, zapraszam Cię również do poszukania danej butelki wina i przekonania się na własnej podniebieniu, czy zgadzasz się z nami, czy też nie.

Muszę przyznać, że sam jestem ciekaw co z tych Winnych Wtorków, bo tak nazwaliśmy nasz „projekt”, wyniknie. Liczę na ciekawy opinie, dyskusje i że uda nam się rozruszać polski winny świat!

You Might Also Like