Co było i co będzie?

Skończył się 2012, czas więc na krótkie podsumowanie tego co działo się na blogu:

Tak było w 2012, a jak będzie w 2013? Szczerze mówiąc powoli zaczynam czuć wypalenie obecnej formy bloga. Będę zatem poszukiwał nowych sposobów blogowania. Na pewno nie będzie żadnych zmian od zaraz, ale chciałbym aby na koniec 2013 roku blog  Czerwone czy białe? był bardziej atrakcyjny i mniej monotonny.
Jestem też ciekawe jak będzie się zmieniała polska scena winnego blogowania. Nie da się ukryć, że rok 2012 był rokiem pod znakiem Winicjatywy, która co kilka tygodni zaskakiwała ciekawymi pomysłami.  Czy w 2013 będą kolejne zaskoczenia? Czy będzie więcej blogów wyspecjalizowanych w konkretnych tematach (tak jak to robi Blisko Tokaju)? Czy pojawią się kolejne zwariowane blogi jak na przykład ten? Czy ilość przerodzi się w jakość? Czy będziemy potrafili przekonać Polaków do odstawienia piwa i sięgnięcia po wino? Oby! Niech zatem w 2013 dzieje się jak najwięcej i jak najciekawiej! 🙂

You Might Also Like

 • http://www.winicjatywa.pl Winicjatywa

  Winicjatywa uważa, że 2012 to przede wszystkim rok dobrych blogów i apeluje o dalsze blogowanie. A wkrótce zaproponuje też coś sympatycznego aktywnym blogerom… Oby rok 2013 był jeszcze lepszy.

 • http://lampkawina.com/ Lampka Wina

  "ten" blog pozdrawia! :))

 • https://www.blogger.com/profile/03876404419372373682 Jakub Jurkiewicz

  @Winicjatywa: Będziemy blogować, będziemy 🙂

  @Lampka Wina: również pozdrawiam 🙂