Kolejny weekend się zaczyna, pora więc na garść winnych linków:
- Przez wiele lat Włosi byli największym producentem wina na świecie.W tym roku mają oddać palmę pierwszeństwa Francji, przeczytajcie dlaczego.
- Ile butelek wina pijecie tygodniowo? Jedną, dwie, kilka? Otóż, pan Depardieu pije 14 butelek DZIENNIE!
- Kończy się lato, coraz mnie będziemy ruszali się na świeżym powietrzu i niektórzy zaczną myśleć o wykupieniu karnetu do siłowni, aby zadbać o swoje zdrowie zimą. Okazuje się, że kieliszek wina może więcej zdziałać niż wizyta na siłowni.
- Pewnie sporo z Was było w tym roku w Chorwacji (o tym, że ja byłem pisałem tutaj), a czy wiecie jakie są najlepsze wina z Istrii, regionu położonego w północnej części Chorwacji?
- Na koniec Jancis sprawdza, czy Priorat jest wart pieniędzy, które za niego płacimy?
Udanego weekendu!
#DoCavy to cotygodniowy cykl postów, w którym dzielę się z Wami ciekawymi linkami znalezionymi w ciągu tygodnia.
