Polecam blogi o winie, czyli #shareweek, edycja 2016

tasting

To już chyba tradycja, że spóźniam się na akcję #shareweek. Tym razem na usprawiedliwienie mam wakacje w Centralnym Otago i zbieranie materiałów na bloga (mały spoiler: Felton Road miażdży!).

Blogi, które polecam zawsze i wszędzie znajdziecie tutaj, zatem w ramach #shareweek czas zwrócić uwagę na inne blogi. Co zatem moim zdaniem warto czytać?

 • Z winem do kina – jak sama nazwa wskazuje na blogu Piotra znajdziemy wpisy winno-kinowe, a przecież każdy z nas od czasu do czasu otwiera wino wieczorem i siada przed telewizorem (chociaż pewnie teraz to częściej przed monitorem). Sami się zdziwicie jak trafne są analogie między winem a filmem proponowane przez Piotra!
 • Wino i medycyna – przyznam szczerze, że to moje ostatnie odkrycie i zbyt wielu postów jeszcze nie czytałem, ale sam pomysł spojrzenia na wino od strony medycznej bardzo mi się podoba.
 • Enowersytet to ciekawe teksty o winie i winnych podróżach. A dzisiaj jeszcze odkryłem, że Gosia i Michał nagrywają odcinki audio, czyli coś czego w polskiej blogosferze jest zdecydowanie za mało. Super sprawa!

Czytajcie, słuchajcie, komentujcie, lajkujcie, share’ujcie – niech polska blogosfera winna się prężnie rozwija 🙂

Na zdrowie! 🙂

You Might Also Like

 • http://www.blurppp.com/blog Irek „blurppp” Wis

  Mnie w tym roku kompletnie uciekło, mam chyba ostatnio za dużo na głowie

  • http://czerwoneczybiale.pl Blog Czerwone czy białe?

   Ja właśnie liczyłem, że Ty mi swoim postem przypomnisz 😀 I nawet dwa razy sprawdzałem, czy nic mi z Twojego bloga nie uciekło 🙂

 • fanka blichtru i przepychu

  Fajnie, nowe blogi do czytania 😉
  Jeżeli chodzi o polskie winnice to polecam http://www.winnicaavra.pl/
  Byłeś? co uważasz? Pozdrawiam 😉