Polecam blogi o winie, czyli #shareweek2015

Byłem przekonany, że akcja #shareweek2015, o której pisał u siebie między innymi Blurppp trwa do końca tygodnia i że zdążę ze swoimi typami. Okazało się jednak, że tegoroczny #shareweek kończył się wczoraj. Tak czy siak, oto moja lista polecanych blogów:

Lampka Wina – świetne historie, mądre teksty, zawsze dobre wina, zabawne zdjęcia i grafiki. Jednym słowem ciężko na Lampce się nudzić. Jeśli jeszcze nie śledzicie „lampkowych” przygód, to najwyższa pora abyście nadrobili zaległości.

Winniczek – każdy winoman wie, że wino bez jedzenie i jedzenie bez wina, to tylko ułamek prawdziwej kulinarnej przyjemności. Doskonale zdają sobie z tego sprawę autorzy Winniczka, Agata i Wojtek, którzy niezmiennie od kilku lat opisują swoje parowania win z potrawami. I chociaż szata graficzna bloga nie do końca mnie przekonuje, to i tak zawsze z przyjemnością czytam co, jak i dlaczego Agata z Wojtkiem sparowali.

Winettoo – chcecie zaskakujących tekstów, świetnych metafor i zgrabnych puent? Czytajcie Winettoo!

Tak wygląda podium, ale nie można nie wspomnieć o: EnoEno, gdzie Sławek świetnie łączy tekst ze zdjęciami oraz o Blurppie, który zawstydza mnie swoją regularnością i częstotliwością zamieszczania nowych postów (no i ta pozytywna zmiana jakościowa, która zaszła w ostatnim roku jest zdecydowanie warta zauważenia).

Jest oczywiście jeszcze kilka blogów, które chętnie czytam i obserwuję. Widać, że polska blogosfera winna zmienia się i rozwija Oby tak dalej!

You Might Also Like