Winne odkrycia z blogerkami kulinarnymi

Już wkrótce rusza nowy projekt o nazwie Foodlove, który z pewnością wprowadzi powiew świeżości na polską scenę…kulinarną. A jak kulinaria to i wino –  i z tego właśnie powodu zostałem poproszony o poprowadzenie warsztatów dla kilku blogerek kulinarnych, warsztatów o winie rzecz jasna. Miałem już wcześniej okazję prowadzić podobne warsztaty, każde z nich były inne, te jednak były wyjątkowe, bo pełne odkryć. Odkryć smaków i aromatów, o których wcześniej nie myślałem lub na które nie zwracałem uwagi. Muszę przyznać, że degustacja z osobami, które na co dzień zajmują się gotowaniem, które skupiają się na smakach i na okrągło otoczone są aromatami owoców, warzyw i ziół, może być świetną szkołą dla każdego miłośnika wina 🙂
Pochwała należy się szczególnie obecnym na warsztatach blogerkom, które bardzo otwarcie podeszły do warsztatów i chętnie dzieliły się swoimi, czasem bardzo zaskakującymi, skojarzeniami. 
Ogromne podziękowania dla poznańskiego sklepu MineWine, który w osobie Łukasza Wojciechowskiego pomógł w doborze wina, które idealnie pozwoliły nam pokazać jak różne mogą być kolejne butelki wina.

Na warsztatach miałem ogromną przyjemność poznać Agatę z Kuchenne Czary Mary, Agnieszkę z Pretty Pleasure, Anię ze Strawberries from Poland, Anię z Everyday Flavours,  Asię z Ciastko z Marzeń, Asię z Maleństwo bloguje, Gosię z Pieprz czy Wanilia, Magdę ze Stoliczku nakryj się, Martę z Burczy mi w brzuchu oraz Marysię z Gruszka z fartuszka.
Dziękuję dziewczyny, było mi bardzo miło Was poznać 🙂

You Might Also Like