Przygotuj się do egzaminów WSET z aplikacją WineUni!

Wracam na łono bloga, aby się trochę zareklamować, a przy okazji może pomóc kilku osobom. Do rzeczy: jeśli szykujecie się do jakichkolwiek egzaminów winnych (czy to będzie WSET, czy egzamin sommelierski), to może Was zainteresować moja nowa aplikacja na urządzenia Apple’a (iPhone i iPad, chociaż muszę przyznać, że na iPhonie wygląda dużo lepiej). WineUni, bo tak nazywa się aplikacja, jest bardzo prosta – wybierasz poziom testu i odpowiadasz na 20 pytań, a na końcu dostajesz swój wynik. Siła aplikacji polega na liczbie dostępnych pytań. W tym momencie w bazie danych jest ponad 1500 pytań i z każdą aktualizacją będą dochodziły nowe. Pytania oparte są na moich doświadczeniach z egzaminami WSET (od Level 2 do Diploma) oraz na materiałach z takich książek jak The Oxford Companion to Wine,  Wine GrapesUnderstanding Wine Technology: The Science of Wine ExplainedVino Italiano: The Regional Wines of Italy i wielu innych. Mam też głowę pełną pomysłów na dodatkowe funkcje i aplikacja z pewnością będzie rozbudowywana.

Jak to może Tobie pomóc? Będzie to idealna powtórka materiału przed egzaminem lub nawet może być traktowane jako nauka/rozrywka w tramwaju, poczekalni, na spacerze z psem.

Aplikację znajdziecie TUTAJ, jest płatna, ale dla pierwszych 5 osób, które zostawią komentarz pod tym postem, przekażę kod na darmowe ściągnięcie aplikacji 🙂

You Might Also Like